Фото воріт:
Фото кованих воріт (37 фото)

Фотогалерея кованих воріт БрамаМастер.

 
 
 
Фото в'їзних воріт (34 фото)

Портфоліо БрамаМастер - фото в'їзних воріт

 
 
 
Спеціальні

Алютех (Alutech) — гаражні та промислові секційні ворота

Алютех (Alutech)  провідний виробник алюмінієвих профільних систем, секційних воріт та ролетних систем, один із лідерів ринку Західної та Східної Європи. Група компаній Alutech приділяє достатньо уваги власним конструкторським рішенням, безперервно освоює нові товарні напрямки та випускає на ринок нові продукти.

Їх продукція користується великою популярністю, їх обирають для установки у житлових будинках, офісних будівлях, гаражах та паркінгах. Довіру покупців вдалось заслужити завдяки таким перевагам як зручність використання, надійність, безпека, хороша ціна, герметизація та чудові показники теплоізоляції. Всі ціни на продукцію знайдете на карточках товару в інтернет магазині Брамамастер.

Секційні гаражні ворота від Алютех досить зручні в використанні. Вони забезпечують надійний захист приміщення та гарантують збереження майна. Спеціальні матеріали та особливе покриття перешкоджають виникненню корозії. Також ворота не пропускають шум і утримують тепло. Промислові ворота марки Alutech підходять для прорізів найрізноманітніших розмірів та своїм зовнішнім виглядом зможуть прикрасити будь-який фасад.

Як замовити?

 1. Скористайтесь формою замовлення, натиснувши навпроти товару кнопочку «замовити». Форма замовлення досить проста: ім`я, телефон, почта, адреса доставки.
 2. Скористайтесь кнопочкою «замовити дзвінок», Вам перетелефонують і дадуть відповіді на всі Ваші запитання.
 3. Зателефонуйте на один з номерів: (095) 444-32-55, (067) 258-04-00.
Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Ворота гаражні секційні Alutech
  Секційні гаражні ворота Alutech – вибір сучасних людей, котрі цінують свої час та гроші, дбають про власну безпеку та комфорт. Продукція високоякісна, виготовлена із кращих комплектуючих, що підтверджується сертифікатами якості. Ворота розраховані на 25 тисяч робочих циклів, чого достатньо на 10 років! Згодом буде достатньо замінити пружини, щоб ворота і надалі функціонували як слід. При потребі в більш інтенсивному застосуванні, можна установити потужніші пружини – на 100 тисяч робочих циклів. Ворота Alutech виготовляються з сандвіч-панелей із листової сталі, котру оброблюють спеці..
  6,550 Грн.
 • Ворота промислові секційні Alutech
  Компанія Alutech виготовляє прекрасні секційні промислові ворота, які активно використовують на сільськохазяйських, промислових об’єктах, на автосалонах, авто мийках, СТО, складах, пожежних частинах тощо. Різні види можливих конструкцій цих воріт дозволяють монтувати їх у приміщеннях з різноманітними особливостями прорізу – з високими стелями, низькою перекладиною, нахиленим дахом тощо. Промислові ворота Alutech встановлюють в прорізи шириною до 7 м. Конструкція таких воріт потребує додаткового укріплення, що вдало виконано і забезпечує безпеку і надійність експлуатації. Купити секц..
  9,600 Грн.