Фото воріт:
Фото кованих воріт (37 фото)

Фотогалерея кованих воріт БрамаМастер.

 
 
 
Фото в'їзних воріт (34 фото)

Портфоліо БрамаМастер - фото в'їзних воріт

 
 
 
Спеціальні
Блог:
Виготовлення гаражних дверей у Луцьку

Якщо ви бажаєте захистити своє подвір"я, власність та улюблене авто, тоді вам неодмінно слід подбати про якісні та надійні гаражні ворота.

 
 
 
Ковані ворота від Bramamaster

Кований паркан – це яскравий приклад того, як можна зробити конструкцію міцною і красивою.

 
 
 
Ціни на гаражні ворота в Луцьку

Гаражні ворота сьогодні вважаються невід’ємною частиною комфортного заміського будинку.

 
 
 
Виготовлення воріт у Луцьку

Ворота – в’їзні, гаражні, промислові – є одним з основних способів захисту майна, відгородження власної території та створення комфортних умов на подвір’ї вашої ділянки

 
 
 

Автоматика для воріт

Усі ворота можуть бути оснащені засобами автоматизації та комплектуватися спеціальним обладнанням для їх безпечної експлуатації. Автоматичні ворота виконують насамперед захисну функцію, тож виготовляються із надміцних матеріалів.

Саме автоматика дозволяє зручно керувати конструкцією воріт. Привід відповідає за рух стулок, котрі плавно відкривають та закривають ворота. Він управляється дистанційно. Якісна автоматика для воріт здатна витримувати перепади температур та високу вологість повітря та забезпечує роботу воріт при максимальних навантаженнях.

Уся електроніка та електромеханічні пристрої сумісні з будь-якою системою контролю доступу. Тож автоматика для воріт може керуватись кнопкою, брелоком (радіоуправління), магнітними картами, кодовою клавіатурою чи контактними ключами-чіпами.