Ціни на гаражні ворота в Луцьку

  • 11 июня 2013 в 16:57:20
  • Просмотров: 14088
 

Гаражні ворота сьогодні вважаються невід’ємною частиною комфортного заміського будинку. Сучасний ринок пропонує безліч варіантів різноманітних конструкцій, тож обрати є з чого. Дізнатись ціни гаражних воріт у Луцьку можна на сайті інтернет-магазину «Брамамастер».

Всі гаражні ворота діляться на кілька типів. Одними з найпопулярніших в нашій країні є розсувні ворота, їх принцип дії забезпечують зручність та комфорт застосування. Такі ворота можна побачити в більшості гаражних кооперативів, дачних ділянках, автосервісах і т.д. Їх перевагами є низька ціна, легкий монтаж, міцність, однак вони характеризуються низьким теплозбереженням, ручним механізмом, великою вагою і складність експлуатації в зимовий період часу.

Немалою популярністю користуються і секційні гаражні ворота. Їх принцип дії простий – за допомогою спеціального механізму вони відкриваються вгору, під стелю гаража. У порівнянні з розпашними воротами, секційні мають естетичний зовнішній вигляд, низьку теплопровідність, компактність і автоматичну систему експлуатації, що дозволяє відкривати ворота, не виходячи з транспортного засобу. До недоліків секційних гаражних воріт можна віднести високу вартість в порівнянні з їх розпашними аналогами.

Приблизні ціни гаражних секційних воріт при мінімальних розмірах:

Alutech 2.500 x 2.000 - 6550 грн

DoorHan 2.500 x 2.000 - 7000 грн

Hӧrmann 2.500 x 2.000 - 6500 грн

Wisniowski 2.500 x 2.000 - 6160 грн

Також досить часто застосовують відкатні (зсувні) ворота. Їх установка проводиться в основному по вулицях, вздовж парканів. Такі ворота виготовляються із звичайних сталевих листів і виконують функції перекриття в'їзних прорізів. Принцип їх дії також нехитрий – вони від'їжджають убік уздовж паркану. Відкатні ворота можуть бути оснащені автоматикою, широкий асортимент рельєфів дозволяє підібрати ворота практично до будь-якого архітектурного стилю.

Модельний ряд воріт досить великий – є з чого вибрати навіть найвимогливішому клієнту. За бажанням замовника будь-які конструкції можуть бути оснащені системами автоматизації: дистанційним керуванням, кодовими замками. Виготовити і купити гаражні ворота у Луцьку можна на сайті інтернет-магазину «Брамамастер». Наша продукція є абсолютно безпечною, її якість підтверджується відгуками задоволених господарів.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.21 (Commercial license) (opencartadmin.com)