Фото воріт:
Фото кованих воріт (37 фото)

Фотогалерея кованих воріт БрамаМастер.

 
 
 
Фото в'їзних воріт (34 фото)

Портфоліо БрамаМастер - фото в'їзних воріт

 
 
 
Спеціальні

Дорхан (DoorHan) — відкатні, розпашні, рулонні і секційні ворота

Дорхан (DoorHan) пропонує в’їзні  відкатні, розпашні ворота та гаражні рулонні і секційні двері.

Група компаній DoorHan успішно працює на ринку рухомих огороджувальних конструкцій уже понад 20 років та є найбільшим російським виробником воріт, рольставнів, дверей, алюмінієвих систем, модульних конструкцій і перевантажувального обладнання. Окрім того, компанія DoorHan - єдиний в Росії виробник комплектуючих для всіх типів ролет і автоматичних воріт.

Продукція компанії — зручна та безпечна в процесі експлуатації, легка в управлінні та багатофункціональна. Для ще більшої зручності автоматичні ворота DoorHan можна додатково обладнати сигнальними лампами, датчиками відчиненої хвіртки, фотоелементами. Окрім того, усі товари мають високі показники енергозбереження, довговічності та широкий вибір дизайнерських варіантів оформлення.

Придбати товари цієї компанії можна в нашому інтернет-магазині. Різноманіття якісної продукції,котру пропонує Дорхан, дозволяє підібрати ідеальний варіант для будь-якого об'єкту.

Як купити?

 1. Натиснути кнопочку «замовити» і заповнити просту форму замовлення.
 2. Скористатись функцією «замовити дзвінок».
 3. Зателефонувати та отримати всю потрібну інформацію: (095) 444-32-55, (067) 258-04-00.
Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Ворота в’їзні відкатні DoorHan
  Відкатні ворота DoorHan – ідеальне рішення для оформлення в’їзду на територію вашого заміського будинку. Вони компактні, зручні та естетично привабливі. Конструкція відкатних воріт DoorHan не піддається впливові зовнішніх чинників, тож служать вони протягом досить довгого часу. Зручність воріт полягає в тому, що у зоні проходу немає жодних рейок та підтримуючих елементів. А взимку немає потреби розчищати сніг біля воріт – вони відчиняться у будь-якому випадку. Ворота та механізм не потребують додаткового обслуговування. Їх елементи оцинковані, тож їм не властива корозія. Розміри вор..
  10,000 Грн. 10,070 Грн.
 • Ворота в’їзні розпашні DoorHan
  Розпашні ворота DoorHan – найпопулярніший вибір для оформлення в’їзду на територію заміського будинку. Компанія пропонує стильні ворота із немалим вибором полотна. Ви можете обрати суцільне полотно із сандвіч-панелей різних кольорів, суцільне полотно із алюмінієвого профілю, а також комбіноване полотно із поєднанням сандвіч-панелей із алюмінієвим профілем. Особливістю воріт DoorHan є їх захист від корозії. Це значно підвищте термін експлуатації конструкцій. Поверхня воріт покрита порошковою емаллю, що відповідає світовим стандартам якості. Усі сталеві деталі – оцинковані, що захищає вор..
  9,410 Грн.
 • Ворота гаражні рулонні DoorHan
  Ворота гаражні рулонні – надзвичайно зручний варіант, в чому щодня переконуються наші клієнти. Компанія DoorHan невпинно вдосконалює свої технології, щоб забезпечити вам ще більшу зручність та надійність. Конструкція воріт забезпечує стійкість до взлому. Цього досягнуто жорстким каркасом із оцинкованої сталі. Додатково ворота комплектуються автоматичним замком. Спеціалісти компанії DoorHan розробили спеціальне устаткування для захисту від ймовірного обриву тросу чи пружини. Відчиняються ворота безшумно та плавно, не потребують додаткового місця перед гаражем, а компактно розміщуютьс..
  7,200 Грн.
 • Ворота гаражні секційні DoorHan
  Секційні гаражні ворота DoorHan – надзвичайно зручні, оскільки не займають багато простору перед вашим гаражем, а у відчиненому вигляді розміщуються під стелею. Їх полотно виготовлене із високоякісних сандвіч-панелей товщиною 40 мм (оцинкованих сталевих листів, простір між ними заповнено теплоізоляційним матеріалом). Каркас воріт виготовлений із міцного матеріалу, який забезпечує надійний захист від взлому. Секційні гаражні ворота DoorHan оснащені автоматикою для більшої зручності. Їх управління – дистанційне, однак збережена можливість і відкривання вручну. При виготовленні воріт д..
  7,000 Грн.
 • Ворота промислові секційні DoorHan
  Промислові секційні ворота DoorHan - конструкція підвищеної міцності, котра є ідеальним рішенням для промисловості та бізнесу. Їх установка можлива у приміщенням із найрізноманітнішими архітектурними особливостями. У конструкції цих воріт застосовано спеціальні технології, які підвищують експлуатаційні та технічні характеристики продукції DoorHan. Елементи, використані в конструкції воріт і направляючих, гарантують їх надійність і стійкість до зношування. А надійна система ущільнювачів дозволяє досягти належної теплоізоляції. Тож ворота зберігають всередині приміщення сприятливий темпер..
  8,900 Грн.
 • Швидкісні рулонні ворота DoorHan
  Швидкісні рулонні ворота застосовуються у харчовій і фармацевтичній промисловості, у супермаркетах та магазинах. Особливий склад забезпечує вологонепроникність, зменшує тепловтрати та запобігає протягам, стабілізує рівень температури та вологості ізольованого приміщення. Швидкісні ворота DoorHan складаються із верхнього коробу, приводу із захисним кожухом та кронштейном, вертикальних стійок, полотна воріт та блока управління. Виготовляють ці конструкції із поліестеру з двома шарами ПВХ. Це дозволяє використовувати їх при температурі від -5 до +50 градусів. Швидкісні ворота можна дод..
  41,000 Грн.