Фото воріт:
Фото кованих воріт (37 фото)

Фотогалерея кованих воріт БрамаМастер.

 
 
 
Фото в'їзних воріт (34 фото)

Портфоліо БрамаМастер - фото в'їзних воріт

 
 
 
Спеціальні

Hӧrmann

Компанія Hӧrmann – провідний німецький виробник воріт, дверей та приводів, котрий задає стандарти якості продукції та сервісу на міжнародному ринку. Високоспеціалізовані заводи компанії розробляють та виготовляють конструктивні елементи, котрі вирізняються якістю, функціональною надійністю та довгим терміном служби.

Представництво Hӧrmann – у найважливіших економічних регіонах світу, це робить компанію надійним та прогресивним партнером в області об’єктного та промислового будівництва.

Висококваліфіковані працівники відповідають за нові розробки та оптимізацію продуктів, створюючи якісний товар, котрий користується заслуженою популярністю по всьому світу. Усі компоненти воріт, автоматики (секції, коробки, направляючі, приводи, блоки управління) розробляються виключно на заводах Hӧrmann. Це гарантує повну їх сумісність. Сертифікована система управління забезпечує високу якість товару на усіх стадіях його виготовлення – від розробки до відправки замовнику.

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Ворота гаражні рулонні Hӧrmann RollMatic
  Гаражні ворота Hӧrmann RollMatic – надзвичайно компактний варіант, завдяки котрому перед гаражем і всередині лишається достатньо вільного простору – ворота відчиняються догори, тож і займають мінімум місця. Гаражні рулонні ворота Hӧrmann RollMatic виготовлені з високоякісного алюмінієвого профілю, обробленого антикорозійним покриттям. Вони оснащуються сучасними приводами, завдяки чому зарекомендували себе як високоякісні та надійні конструкції. Сучасна система пружин підтримує ворота при відкриванні і закриванні, забезпечуючи більш бережливе використання механізму приводу. А при пот..
  16,863 Грн.
 • Ворота гаражні секційні Hӧrmann
  Секційні гаражні ворота Hӧrmann володіють найкращими якостями конструкцій цього типу. Вони відповідають усім вимогам європейських стандартів. Конструкція воріт забезпечує хорошу стійкість та теплоізоляцію. Цього досягнуто завдяки пінополіуретану без вмісту фреонів, яким заповнюються двохстінні ламелі воріт. Зовні гаражні секційні ворота Hӧrmann оснащуються високоміцними погодо стійкими ущільнювачами. Вони витримують сильні вітрові навантаження, а об’ємний профільний рукав нижньої частини воріт компенсує незначні нерівності. Такі ворота установлюються з розмірами до 3000 мм ширин..
  6,500 Грн.
 • Ворота промислові секційні Hӧrmann
  Секційні ворота Hӧrmann підходять до різноманітних промислових приміщень завдяки великому вибору направляючих. Полотно воріт рухається по направляючим з допомогою роликів. Це виключає тертя і дозволяє використовувати ворота на об’єктах з великою інтенсивністю руху. Компанія Hӧrmann пропонує декілька видів секційних промислових воріт для різних цілей. Вони надійні та прості, від продукції конкурентів відрізняються на можливість застосування при несприятливих погодних умовах. А найсучасніший захист від падіння воріт працює чітко і надійно. В залежності від об’єкту, де планується устан..
  11,000 Грн.
 • Промислові рулонні ворота Hӧrmann
  Промислові рулонні ворота Hӧrmann виконані із надтвердої сталі із гальванізованим покриттям – інноваційною технологією профілів. За рахунок цієї технології компанія Hӧrmann змогла кардинально вдосконалити виробництво своїх промислових рулонних воріт. Це стосується і матеріалу, і геометрії профілю. Ворота чудово намотуються та вирізняються покращеним рівнем захисту поверхні. Ворота стійкі до атмосферних впливів та мають чудовий антикорозійних захист. Спеціально оброблена сталь воріт зменшує можливість їх пошкодження, а оптимальна геометрія профілю забезпечує кращий хід воріт при намо..
  21,525 Грн.
 • Швидкісні рулонні ворота Hӧrmann
  Рулонні ворота Hӧrmann – чудовий вибір в ситуації, коли необхідно економити простір. Підйомний механізм та намотувальний вал розташовуються на стіні, не заважаючи проходу людей та проїзду транспорту. Це особливо цінується на промислових об’єктах, де є дадаткова потреба у швидкісній роботі. Ворота Hӧrmann прекрасно справляються із цим завданням. Швидкісні рулонні ворота Hӧrmann мають теплоізолюючі властивості та захист від взлому. А різноманітні матеріали (алюміній, сталь, сталь з алюмінієм), можливості додаткового устаткування і широкий вибір кольорів (200 шт) відкривають перед вами сво..
  0 Грн.