Спеціальні пропозиції

Показувати: Список / Сітка
Сортувати за:
Відображати:
 • Ворота в’їзні відкатні BramaMaster з металопрофілю
  Ворота із металопрофілю (профнастилу) – найпопулярніший продукт на сьогоднішній день. Проста та легка конструкція, яку просто монтувати, зберігає свої чудові характеристики на протязі довгого часу. Металопрофіль складається із сталевих гнутих профілів, покритих спеціальними лакофарбовими чи полімерними складами. Це забезпечує продукту надійність, стійкість до погодних умов і антикорозійну здатність. Вартість воріт при цьому – невисока. В’їзні відкатні ворота виготовляються під прорізи будь-якої ширини. Їх можна обладнати і автоматикою – відкриватимуться вони за допомогою пульту дист..
  4,450 Грн.4,500 Грн.
 • Ворота в’їзні відкатні BramaMaster ковані
  Ковані ворота зможуть органічно доповнити художню композицію будівлі будь-якого архітектурного стилю. Вони чудово поєднуються із будь-якими матеріалами – не лише з металом, а і з цеглою, деревиною та каменем. Ковані ворота – надійні, довговічні та міцні. Спеціальне антикорозійне покриття воріт захищає їх, завдяки цьому конструкція зберігає привабливий зовнішній вигляд на довгі роки. Художня ковка має прекрасний зовнішній вигляд, при бажанні клієнта зсередини ворота можна зашити листом профнастилу. Елементи малюнка виконуються холодною ковкою з елементами ручної роботи. Купити ковані..
  5,280 Грн.5,330 Грн.
 • Ворота в’їзні відкатні DoorHan
  Відкатні ворота DoorHan – ідеальне рішення для оформлення в’їзду на територію вашого заміського будинку. Вони компактні, зручні та естетично привабливі. Конструкція відкатних воріт DoorHan не піддається впливові зовнішніх чинників, тож служать вони протягом досить довгого часу. Зручність воріт полягає в тому, що у зоні проходу немає жодних рейок та підтримуючих елементів. А взимку немає потреби розчищати сніг біля воріт – вони відчиняться у будь-якому випадку. Ворота та механізм не потребують додаткового обслуговування. Їх елементи оцинковані, тож їм не властива корозія. Розміри вор..
  10,000 Грн.10,070 Грн.