Фото воріт:
Фото кованих воріт (37 фото)

Фотогалерея кованих воріт БрамаМастер.

 
 
 
Фото в'їзних воріт (34 фото)

Портфоліо БрамаМастер - фото в'їзних воріт

 
 
 
Спеціальні

Roger

Roger – відомий світовий бренд по виробництву автоматичних систем управління різноманітними типами воріт. За майже 40 років існування компанії електроприводи Roger змогли зарекомендувати себе як надійні, безвідмовні та невимогливі агрегати. Придбати їх відтепер можна і у «Bramamaster».

Автоматика Roger прекрасно функціонує у складних кліматичних умовах, навіть при значних температурних перепадах. Уся продукція компанії – високотехнологічна, вона безупинно вдосконалюється. Завдяки цьому сучасні приводи Roger набагато компактніші, більш універсальні, безпечні. Окрім того, автоматика компанії виділяється цікавим дизайном та ергономічністю. Це не тільки силовий пристрій, але і декоративний елемент ваших автоматичних воріт.

Обираючи автоматику Roger, ви отримуєте функціональну та зручну систему управління, здатну забезпечити максимальну безпеку і комфорт для користувачів. Спеціальний фотоелемент безпеки, сигнальна лампа, потужний радіоприймач та безпосередньо привід для воріт – ось базовий набір, котрий забезпечує безвідмовну роботу продукції Roger в будь-яких умовах.

Від цього виробника товарів немає.