Фото воріт:
Фото кованих воріт (37 фото)

Фотогалерея кованих воріт БрамаМастер.

 
 
 
Фото в'їзних воріт (34 фото)

Портфоліо БрамаМастер - фото в'їзних воріт

 
 
 
Спеціальні
Блог:
Виготовлення гаражних дверей у Луцьку

Якщо ви бажаєте захистити своє подвір"я, власність та улюблене авто, тоді вам неодмінно слід подбати про якісні та надійні гаражні ворота.

 
 
 
Ковані ворота від Bramamaster

Кований паркан – це яскравий приклад того, як можна зробити конструкцію міцною і красивою.

 
 
 
Ціни на гаражні ворота в Луцьку

Гаражні ворота сьогодні вважаються невід’ємною частиною комфортного заміського будинку.

 
 
 
Виготовлення воріт у Луцьку

Ворота – в’їзні, гаражні, промислові – є одним з основних способів захисту майна, відгородження власної території та створення комфортних умов на подвір’ї вашої ділянки

 
 
 

Ворота гаражні рулонні

Ворота гаражні рулонні з автоматикою від Дорхан і Херман Ролматік купуйте у Луцьку на Брамамастер. Питання стосовно монтажу, цін, встановлення автоматики уточнюйте за телефонами: (095) 444-32-55, (067) 258-04-00.

Чудовим сучасним рішенням є встановлення ролетів на гаражних воротах. Їх секрет досить простий — вони мають сучасний дизайн та високу степінь надійності, прості в використанні.

Механізм роботи рулонних воріт заключається у намотуванні ламелей на вал. Особлива конструкція та спосіб відкривання дозволяють повністю звільнити проріз воріт, що економить місце всередині гаража та значно полегшує в’їзд та виїзд транспорту. Їх легко відкривати і взимку — вам не доведеться розчищати сніг перед гаражем, щоб звільнити в'їзд.

Рулонні ворота дають свободу вибору місця установки і способу монтажу. Матеріалом для їх виготовлення, як правило, є алюмінієвий профіль з піною в ролі наповнювача. Переваги ролетних воріт очевидні: вони дають повну свободу руху на в'їзній території, впродовж довгих років зберігають привабливість.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
  • Ворота гаражні рулонні DoorHan
    Ворота гаражні рулонні – надзвичайно зручний варіант, в чому щодня переконуються наші клієнти. Компанія DoorHan невпинно вдосконалює свої технології, щоб забезпечити вам ще більшу зручність та надійність. Конструкція воріт забезпечує стійкість до взлому. Цього досягнуто жорстким каркасом із оцинкованої сталі. Додатково ворота комплектуються автоматичним замком. Спеціалісти компанії DoorHan розробили спеціальне устаткування для захисту від ймовірного обриву тросу чи пружини. Відчиняються ворота безшумно та плавно, не потребують додаткового місця перед гаражем, а компактно розміщуютьс..
    7,200 Грн.
  • Ворота гаражні рулонні Hӧrmann RollMatic
    Гаражні ворота Hӧrmann RollMatic – надзвичайно компактний варіант, завдяки котрому перед гаражем і всередині лишається достатньо вільного простору – ворота відчиняються догори, тож і займають мінімум місця. Гаражні рулонні ворота Hӧrmann RollMatic виготовлені з високоякісного алюмінієвого профілю, обробленого антикорозійним покриттям. Вони оснащуються сучасними приводами, завдяки чому зарекомендували себе як високоякісні та надійні конструкції. Сучасна система пружин підтримує ворота при відкриванні і закриванні, забезпечуючи більш бережливе використання механізму приводу. А при пот..
    16,863 Грн.