Фото воріт:
Фото кованих воріт (37 фото)

Фотогалерея кованих воріт БрамаМастер.

 
 
 
Фото в'їзних воріт (34 фото)

Портфоліо БрамаМастер - фото в'їзних воріт

 
 
 
Спеціальні
Блог:
Виготовлення гаражних дверей у Луцьку

Якщо ви бажаєте захистити своє подвір"я, власність та улюблене авто, тоді вам неодмінно слід подбати про якісні та надійні гаражні ворота.

 
 
 
Ковані ворота від Bramamaster

Кований паркан – це яскравий приклад того, як можна зробити конструкцію міцною і красивою.

 
 
 
Ціни на гаражні ворота в Луцьку

Гаражні ворота сьогодні вважаються невід’ємною частиною комфортного заміського будинку.

 
 
 
Виготовлення воріт у Луцьку

Ворота – в’їзні, гаражні, промислові – є одним з основних способів захисту майна, відгородження власної території та створення комфортних умов на подвір’ї вашої ділянки

 
 
 

Ворота гаражні секційні

Ворота гаражні секційні: Алютех, Дорхан, Херман з автоматикою. Монтаж та встановлення з автоматикою. Всі ціни уточнюйте за телефонами: (095) 444-32-55, (067) 258-04-00.

Секційні ворота – найпоширеніший вид воріт гаражних. У них — найкраще співвідношення позицій ціна-якість. Обрати оптимальні матеріали їх виготовлення та спосіб управління (автоматичний чи ручний) ви можете, керуючись своїми фінансовими можливостями.

Секційні гаражні ворота виготовляють із оцинкованої сталі, тож вони – максимально надійні. Це пояснює їх надзвичайну популярність. Такі ворота не підвласні корозії та мають невисоку вартість. Вони стійкі до температурних змін та легко переносять різного роду навантаження.

Гаражні ворота безпечні в процесі їх експлуатації, їх конструкція передбачає захист від поломок вбудованих пружин. А панелі, котрі входять до їх складу, мають підвищену термоізоляцію.

Завдяки використанню новітніх технологій вдалось досягти великого різноманіття відтінків кольорової гами лакофарбованого покриття. Тож підібрати ідеальний варіант необхідного забарвлення — зовсім просто.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ворота гаражні секційні Alutech
  Секційні гаражні ворота Alutech – вибір сучасних людей, котрі цінують свої час та гроші, дбають про власну безпеку та комфорт. Продукція високоякісна, виготовлена із кращих комплектуючих, що підтверджується сертифікатами якості. Ворота розраховані на 25 тисяч робочих циклів, чого достатньо на 10 років! Згодом буде достатньо замінити пружини, щоб ворота і надалі функціонували як слід. При потребі в більш інтенсивному застосуванні, можна установити потужніші пружини – на 100 тисяч робочих циклів. Ворота Alutech виготовляються з сандвіч-панелей із листової сталі, котру оброблюють спеці..
  6,550 Грн.
 • Ворота гаражні секційні DoorHan
  Секційні гаражні ворота DoorHan – надзвичайно зручні, оскільки не займають багато простору перед вашим гаражем, а у відчиненому вигляді розміщуються під стелею. Їх полотно виготовлене із високоякісних сандвіч-панелей товщиною 40 мм (оцинкованих сталевих листів, простір між ними заповнено теплоізоляційним матеріалом). Каркас воріт виготовлений із міцного матеріалу, який забезпечує надійний захист від взлому. Секційні гаражні ворота DoorHan оснащені автоматикою для більшої зручності. Їх управління – дистанційне, однак збережена можливість і відкривання вручну. При виготовленні воріт д..
  7,000 Грн.
 • Ворота гаражні секційні Hӧrmann
  Секційні гаражні ворота Hӧrmann володіють найкращими якостями конструкцій цього типу. Вони відповідають усім вимогам європейських стандартів. Конструкція воріт забезпечує хорошу стійкість та теплоізоляцію. Цього досягнуто завдяки пінополіуретану без вмісту фреонів, яким заповнюються двохстінні ламелі воріт. Зовні гаражні секційні ворота Hӧrmann оснащуються високоміцними погодо стійкими ущільнювачами. Вони витримують сильні вітрові навантаження, а об’ємний профільний рукав нижньої частини воріт компенсує незначні нерівності. Такі ворота установлюються з розмірами до 3000 мм ширин..
  6,500 Грн.
 • Ворота гаражні секційні Wisniowski
  Секційні гаражні ворота Wisniowski – це висока якість від провідного польського виробника воріт. Їх вертикальне відкривання дозволяє вільно паркуватись на короткому в’їзді. Це особливо важливо, якщо в’їзд у гараж знаходиться зі сторони вулиці з активним рухом транспорту. Ворота забезпечують хорошу акустичну і термічну ізоляцію завдяки сталевим панелям товщиною 40 мм. Автоматика із дистанційним управлінням дозволяє зручно ними управляти незалежно від погодних умов. Конструкція воріт – абсолютно безпечна. Пружини розташовані високо над в’їздним прорізом та захищені від обриву. Купити&..
  6,160 Грн.
 • Ворота дизайн V-профіль Kruzik
  V-профіль - це новий тип панелей, які з першого погляду привертають своїм оригінальним дизайном. Витончене зміщення ліній шириною 8 мм або 16 мм створює елегантний вигляд, який гармонійно поєднується з сучасною архітектурою будинку. Поверхня завжди гладка. Панель поставляється в стандарті - в срібному кольорі, а також можливе застосування широкого спектру кольорів RAL. ..
  0 Грн.
 • Ворота дизайн вузька вагонка (ГОФР) - Base Kruzik
  Гаражні ворота в дизайні вузька вагонка підходять для будь-якого типу будинку і стін, завдяки ясним лініям і точним проміжкам між лініями. Легкий догляд та надійна експлуатація відносяться до основних переваг цього виду воріт. Ворота в дизайні гофр поставляються стандартно в білому кольорі, за бажанням можна вибрати будь-яку забарвлення за зразками RAL або імітацію дерева у виконанні - золотий дуб, темний дуб або махагон. Поверхня підкреслюється обробкою під дерево (текстура деревини). Використання гладкої вагонки дозволяє застосування технології ламінації панелей, яка розширює спек..
  0 Грн.
 • Ворота дизайн гладкий - Flat Kruzik
  Ворота в цьому дизайні, зі своїм сучасним і розкішним виглядом, знаходять все більше прихильників. Ворота, виготовлені з цих панелей, доповнюють сучасну архітектуру в будівництві. Перевагою є простота, практичність і легкість в обслуговуванні. Гладкий дизайн дозволяє в широкому діапазоні застосування всіх кольорів по RAL, а також, розширене використання технології ламінування імітацій. Цей варіант ідеально підходить для проектування широкого спектру декору з нержавіючої сталі і різних форм вікон. Цей варіант воріт поставляється тільки вгладкому дизайні, тобто без структури дерева wo..
  0 Грн.
 • Ворота дизайн касета (фільонка) - SAFE Kruzik
  Ворота з дизайном фільонка популярні вже багато років завдяки своєму особливому зовнішньому вигляду, який чудово доповнює архітектуру Вашого будинку. Касетні ворота краще всього поєднуються в композиції з використанням декоративного скла. Ворота завжди поставляються в обробці woodgrain (текстура деревини), як в стандартному білому кольорі, так і при виборі кольору з палітри RAL, або імітації - золотий дуб, темний дуб або махагон. ..
  0 Грн.
 • Ворота дизайн лінія (широка вагонка) LINE Kruzik
  Ворота з середньою лінією все більш популярні у любителів сучасного дизайну гаражних воріт. Їх перевага полягає в простоті і практичності. Лінія посередині створює оптично чіткі і рівномірні лінії в сучасному дизайні, який доповнює Ваш будинок. На панелі широка вагонка, яка або гладка, або woodgrain (текстура деревини). Можна застосовувати широкий діапазон кольорів за шкалою RAL. При виборі однієї з стандартних імітацій під дерево, або додаткову ламінацію - панель може бути тільки гладкою. ..
  0 Грн.