Фото воріт:
Фото кованих воріт (37 фото)

Фотогалерея кованих воріт БрамаМастер.

 
 
 
Фото в'їзних воріт (34 фото)

Портфоліо БрамаМастер - фото в'їзних воріт

 
 
 
Спеціальні
Блог:
Виготовлення гаражних дверей у Луцьку

Якщо ви бажаєте захистити своє подвір"я, власність та улюблене авто, тоді вам неодмінно слід подбати про якісні та надійні гаражні ворота.

 
 
 
Ковані ворота від Bramamaster

Кований паркан – це яскравий приклад того, як можна зробити конструкцію міцною і красивою.

 
 
 
Ціни на гаражні ворота в Луцьку

Гаражні ворота сьогодні вважаються невід’ємною частиною комфортного заміського будинку.

 
 
 
Виготовлення воріт у Луцьку

Ворота – в’їзні, гаражні, промислові – є одним з основних способів захисту майна, відгородження власної території та створення комфортних умов на подвір’ї вашої ділянки

 
 
 

Ворота промислові

У сучасних промислових воротах знаходять реалізацію найновіші технології, завдяки чому конструкції мають унікальні експлуатаційні якості. У них висока стійкість до зовнішніх факторів, до того ж такі ворота можуть встановлюватись у приміщеннях з найрізноманітнішими архітектурними особливостями.

В конструкції промислових воріт та направляючих передбачене застосування елементів, які максимально підвищують їх надійність та стійкість до зношування. Завдяки системі ущільнювачів промислові ворота забезпечують підвищену термоізоляцію, а збереження температурного режиму, як відомо, є надзвичайно важливим завданням для підприємств в холодну пору.

Промислові ворота, котрі вам пропонує компанія «Bramamaster», відрізняються високою якістю матеріалів, функціональністю та тривалою надійністю. Вони відповідають усім вимогам стандартів у області безпеки.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ворота промислові секційні Alutech
  Компанія Alutech виготовляє прекрасні секційні промислові ворота, які активно використовують на сільськохазяйських, промислових об’єктах, на автосалонах, авто мийках, СТО, складах, пожежних частинах тощо. Різні види можливих конструкцій цих воріт дозволяють монтувати їх у приміщеннях з різноманітними особливостями прорізу – з високими стелями, низькою перекладиною, нахиленим дахом тощо. Промислові ворота Alutech встановлюють в прорізи шириною до 7 м. Конструкція таких воріт потребує додаткового укріплення, що вдало виконано і забезпечує безпеку і надійність експлуатації. Купити секц..
  9,600 Грн.
 • Ворота промислові секційні DoorHan
  Промислові секційні ворота DoorHan - конструкція підвищеної міцності, котра є ідеальним рішенням для промисловості та бізнесу. Їх установка можлива у приміщенням із найрізноманітнішими архітектурними особливостями. У конструкції цих воріт застосовано спеціальні технології, які підвищують експлуатаційні та технічні характеристики продукції DoorHan. Елементи, використані в конструкції воріт і направляючих, гарантують їх надійність і стійкість до зношування. А надійна система ущільнювачів дозволяє досягти належної теплоізоляції. Тож ворота зберігають всередині приміщення сприятливий темпер..
  8,900 Грн.
 • Ворота промислові секційні Hӧrmann
  Секційні ворота Hӧrmann підходять до різноманітних промислових приміщень завдяки великому вибору направляючих. Полотно воріт рухається по направляючим з допомогою роликів. Це виключає тертя і дозволяє використовувати ворота на об’єктах з великою інтенсивністю руху. Компанія Hӧrmann пропонує декілька видів секційних промислових воріт для різних цілей. Вони надійні та прості, від продукції конкурентів відрізняються на можливість застосування при несприятливих погодних умовах. А найсучасніший захист від падіння воріт працює чітко і надійно. В залежності від об’єкту, де планується устан..
  11,000 Грн.
 • Ворота промислові секційні Wisniowski
  Промислові секційні ворота Wisniowski – це продукція високих стандартів, котра створюється на основі сучасних технологічних ліній. Ворота позбавлять вас необхідності звільняти простір перед ними – полотно відчиняється вертикально догори відповідно до установленого виду обслуговуючого устаткування. Завдяки цьому простір в самому об’єкті та перед воротами можна використовувати максимально продуктивно. Продукція забезпечує максимальну функціональність та безпеку, зберігаючи при цьому естетичну гармонію усіх елементів. Конструктивні елементи воріт виконані із високоякісної та міцної..
  12,000 Грн.
 • Промислові рулонні ворота Hӧrmann
  Промислові рулонні ворота Hӧrmann виконані із надтвердої сталі із гальванізованим покриттям – інноваційною технологією профілів. За рахунок цієї технології компанія Hӧrmann змогла кардинально вдосконалити виробництво своїх промислових рулонних воріт. Це стосується і матеріалу, і геометрії профілю. Ворота чудово намотуються та вирізняються покращеним рівнем захисту поверхні. Ворота стійкі до атмосферних впливів та мають чудовий антикорозійних захист. Спеціально оброблена сталь воріт зменшує можливість їх пошкодження, а оптимальна геометрія профілю забезпечує кращий хід воріт при намо..
  21,525 Грн.
 • Швидкісні рулонні ворота DoorHan
  Швидкісні рулонні ворота застосовуються у харчовій і фармацевтичній промисловості, у супермаркетах та магазинах. Особливий склад забезпечує вологонепроникність, зменшує тепловтрати та запобігає протягам, стабілізує рівень температури та вологості ізольованого приміщення. Швидкісні ворота DoorHan складаються із верхнього коробу, приводу із захисним кожухом та кронштейном, вертикальних стійок, полотна воріт та блока управління. Виготовляють ці конструкції із поліестеру з двома шарами ПВХ. Це дозволяє використовувати їх при температурі від -5 до +50 градусів. Швидкісні ворота можна дод..
  41,000 Грн.
 • Швидкісні рулонні ворота Hӧrmann
  Рулонні ворота Hӧrmann – чудовий вибір в ситуації, коли необхідно економити простір. Підйомний механізм та намотувальний вал розташовуються на стіні, не заважаючи проходу людей та проїзду транспорту. Це особливо цінується на промислових об’єктах, де є дадаткова потреба у швидкісній роботі. Ворота Hӧrmann прекрасно справляються із цим завданням. Швидкісні рулонні ворота Hӧrmann мають теплоізолюючі властивості та захист від взлому. А різноманітні матеріали (алюміній, сталь, сталь з алюмінієм), можливості додаткового устаткування і широкий вибір кольорів (200 шт) відкривають перед вами сво..
  0 Грн.