Фото воріт:
Фото кованих воріт (37 фото)

Фотогалерея кованих воріт БрамаМастер.

 
 
 
Фото в'їзних воріт (34 фото)

Портфоліо БрамаМастер - фото в'їзних воріт

 
 
 
Спеціальні
Блог:
Виготовлення гаражних дверей у Луцьку

Якщо ви бажаєте захистити своє подвір"я, власність та улюблене авто, тоді вам неодмінно слід подбати про якісні та надійні гаражні ворота.

 
 
 
Ковані ворота від Bramamaster

Кований паркан – це яскравий приклад того, як можна зробити конструкцію міцною і красивою.

 
 
 
Ціни на гаражні ворота в Луцьку

Гаражні ворота сьогодні вважаються невід’ємною частиною комфортного заміського будинку.

 
 
 
Виготовлення воріт у Луцьку

Ворота – в’їзні, гаражні, промислові – є одним з основних способів захисту майна, відгородження власної території та створення комфортних умов на подвір’ї вашої ділянки

 
 
 

Промислові рулонні ворота

Промислові рулонні ворота – чудове рішення для будівель з високими та широкими дверними прорізами. Їх обирають в тих випадках, коли транспортні засоби мусять маневрувати в умовах обмеженого простору – тут є потреба в міцних воротах, котрі збережуть свої експлуатаційні характеристики надовго.

Сучасні промислові рулонні ворота виготовляються у стандартних та спеціальних розмірах із алюмінієвих секцій, заповнених поліуретановою піною, з дотриманням усіх інноваційних технологій. Вони вдосконалюються завдяки поліпшенню якості матеріалів.

Чудовою особливістю промислових рулонних воріт є можливість їх розміщення в отворах великого розміру. Це характерно для складів, цехів та інших промислових об'єктів. Рулонні ворота з автоматичним приводом можуть бути виготовлені з різних профілів, пофарбовані в різноманітні кольори. Тож варіантів для вибору у вас буде достатньо.

Надійність конструкції і безпека експлуатації промислових рулонних воріт гарантовані, оскільки наша продукція відповідає найвищим вимогам, що підтверджується сертифікатами і численними випробуваннями. Промислові рулонні ворота від «Bramamaster» мають високі технічні і експлуатаційні характеристики, вони стійкі до корозії і легко монтуються.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
  • Промислові рулонні ворота Hӧrmann
    Промислові рулонні ворота Hӧrmann виконані із надтвердої сталі із гальванізованим покриттям – інноваційною технологією профілів. За рахунок цієї технології компанія Hӧrmann змогла кардинально вдосконалити виробництво своїх промислових рулонних воріт. Це стосується і матеріалу, і геометрії профілю. Ворота чудово намотуються та вирізняються покращеним рівнем захисту поверхні. Ворота стійкі до атмосферних впливів та мають чудовий антикорозійних захист. Спеціально оброблена сталь воріт зменшує можливість їх пошкодження, а оптимальна геометрія профілю забезпечує кращий хід воріт при намо..
    21,525 Грн.