Фото воріт:
Фото кованих воріт (37 фото)

Фотогалерея кованих воріт БрамаМастер.

 
 
 
Фото в'їзних воріт (34 фото)

Портфоліо БрамаМастер - фото в'їзних воріт

 
 
 
Спеціальні
Блог:
Виготовлення гаражних дверей у Луцьку

Якщо ви бажаєте захистити своє подвір"я, власність та улюблене авто, тоді вам неодмінно слід подбати про якісні та надійні гаражні ворота.

 
 
 
Ковані ворота від Bramamaster

Кований паркан – це яскравий приклад того, як можна зробити конструкцію міцною і красивою.

 
 
 
Ціни на гаражні ворота в Луцьку

Гаражні ворота сьогодні вважаються невід’ємною частиною комфортного заміського будинку.

 
 
 
Виготовлення воріт у Луцьку

Ворота – в’їзні, гаражні, промислові – є одним з основних способів захисту майна, відгородження власної території та створення комфортних умов на подвір’ї вашої ділянки

 
 
 

Швидкісні рулонні ворота

Високошвидкісними називають ворота широкого профілю застосування, котрі забезпечують в першу чергу швидкісний підйом. Зазвичай вони використовуються на крупних підприємствах промислового типу, на різноманітних складах та у супермаркетах, де швидкість їх роботи просто необхідна. Таким чином підвищується герметизація та звукоізоляція приміщення, збереження необхідної температури всередині.

Сучасні швидкісні рулонні ворота використовують для поліпшення мікроклімату в приміщенні, оптимізації транспортних потоків та скорочення енерговитрат. Застосовуються вони як всередині, так і зовні будівель.

За принципом роботи промислові швидкісні рулонні ворота з автоматичним приводом нагадують рольставні, проте виконані вони з більш широких та надійних профілів. Полотно рулонних воріт з автоматичним приводом намотується на спеціальний барабан, захищений посиленим коробом.

Промислові швидкісні ворота призначені для застосування на об’єктах високої мобільності – наприклад, на підстанціях швидкої медичної допомоги, пожежних станціях. Їх рекомендують установлювати в першу чергу у будівелях, статика яких не передбачає додаткове навантаження на перекриття. Такі конструкції забезпечують ефективну тепло- і звукоізоляцію. Основною перевагою таких воріт є, звісно, швидкість відкривання та закривання.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
  • Швидкісні рулонні ворота DoorHan
    Швидкісні рулонні ворота застосовуються у харчовій і фармацевтичній промисловості, у супермаркетах та магазинах. Особливий склад забезпечує вологонепроникність, зменшує тепловтрати та запобігає протягам, стабілізує рівень температури та вологості ізольованого приміщення. Швидкісні ворота DoorHan складаються із верхнього коробу, приводу із захисним кожухом та кронштейном, вертикальних стійок, полотна воріт та блока управління. Виготовляють ці конструкції із поліестеру з двома шарами ПВХ. Це дозволяє використовувати їх при температурі від -5 до +50 градусів. Швидкісні ворота можна дод..
    41,000 Грн.
  • Швидкісні рулонні ворота Hӧrmann
    Рулонні ворота Hӧrmann – чудовий вибір в ситуації, коли необхідно економити простір. Підйомний механізм та намотувальний вал розташовуються на стіні, не заважаючи проходу людей та проїзду транспорту. Це особливо цінується на промислових об’єктах, де є дадаткова потреба у швидкісній роботі. Ворота Hӧrmann прекрасно справляються із цим завданням. Швидкісні рулонні ворота Hӧrmann мають теплоізолюючі властивості та захист від взлому. А різноманітні матеріали (алюміній, сталь, сталь з алюмінієм), можливості додаткового устаткування і широкий вибір кольорів (200 шт) відкривають перед вами сво..
    0 Грн.