Фото воріт:
Фото кованих воріт (37 фото)

Фотогалерея кованих воріт БрамаМастер.

 
 
 
Фото в'їзних воріт (34 фото)

Портфоліо БрамаМастер - фото в'їзних воріт

 
 
 
Спеціальні
Блог:
Виготовлення гаражних дверей у Луцьку

Якщо ви бажаєте захистити своє подвір"я, власність та улюблене авто, тоді вам неодмінно слід подбати про якісні та надійні гаражні ворота.

 
 
 
Ковані ворота від Bramamaster

Кований паркан – це яскравий приклад того, як можна зробити конструкцію міцною і красивою.

 
 
 
Ціни на гаражні ворота в Луцьку

Гаражні ворота сьогодні вважаються невід’ємною частиною комфортного заміського будинку.

 
 
 
Виготовлення воріт у Луцьку

Ворота – в’їзні, гаражні, промислові – є одним з основних способів захисту майна, відгородження власної території та створення комфортних умов на подвір’ї вашої ділянки

 
 
 

Ворота промислові секційні

Промислові секційні ворота призначені для застосування у тих промислових приміщеннях, де вимагається висока інтенсивність роботи. До цього типу воріт і вимоги набагато вищі. Зазвичай це тяжкі конструкції, котрі використовуються щоденно з кількома десятками циклів відкривання та закривання. В порівнянні з побутовими, ці ворота виготовлені з більш міцних конструктивних елементів.

Окрім того, вони обов’язково повинні бути стійкими до вітру та герметично захищати вхід у приміщення.Промислові секційні ворота відкриваються у вертикальній площині, не потребують додаткового простору, тому є одним з найпопулярніших видів. Завдяки сучасному рівню виробництва та конструктивним особливостям секційні ворота стали одним із найбільш безпечних, доступних та надійних варіантів на українському ринку.

Сучасні секційні ворота обладнані системою проти розриву тросів та пружин та розраховані на тисячі циклів відкриття та закриття.

Обираючи такі ворота, слід обов’язково звернути увагу на призначення приміщення, його параметри, а також орієнтовну кількість їх відкривання на добу. Працівники «Bramamaster» допоможуть вам обрати найкращий варіант.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ворота промислові секційні Alutech
  Компанія Alutech виготовляє прекрасні секційні промислові ворота, які активно використовують на сільськохазяйських, промислових об’єктах, на автосалонах, авто мийках, СТО, складах, пожежних частинах тощо. Різні види можливих конструкцій цих воріт дозволяють монтувати їх у приміщеннях з різноманітними особливостями прорізу – з високими стелями, низькою перекладиною, нахиленим дахом тощо. Промислові ворота Alutech встановлюють в прорізи шириною до 7 м. Конструкція таких воріт потребує додаткового укріплення, що вдало виконано і забезпечує безпеку і надійність експлуатації. Купити секц..
  9,600 Грн.
 • Ворота промислові секційні DoorHan
  Промислові секційні ворота DoorHan - конструкція підвищеної міцності, котра є ідеальним рішенням для промисловості та бізнесу. Їх установка можлива у приміщенням із найрізноманітнішими архітектурними особливостями. У конструкції цих воріт застосовано спеціальні технології, які підвищують експлуатаційні та технічні характеристики продукції DoorHan. Елементи, використані в конструкції воріт і направляючих, гарантують їх надійність і стійкість до зношування. А надійна система ущільнювачів дозволяє досягти належної теплоізоляції. Тож ворота зберігають всередині приміщення сприятливий темпер..
  8,900 Грн.
 • Ворота промислові секційні Hӧrmann
  Секційні ворота Hӧrmann підходять до різноманітних промислових приміщень завдяки великому вибору направляючих. Полотно воріт рухається по направляючим з допомогою роликів. Це виключає тертя і дозволяє використовувати ворота на об’єктах з великою інтенсивністю руху. Компанія Hӧrmann пропонує декілька видів секційних промислових воріт для різних цілей. Вони надійні та прості, від продукції конкурентів відрізняються на можливість застосування при несприятливих погодних умовах. А найсучасніший захист від падіння воріт працює чітко і надійно. В залежності від об’єкту, де планується устан..
  11,000 Грн.
 • Ворота промислові секційні Wisniowski
  Промислові секційні ворота Wisniowski – це продукція високих стандартів, котра створюється на основі сучасних технологічних ліній. Ворота позбавлять вас необхідності звільняти простір перед ними – полотно відчиняється вертикально догори відповідно до установленого виду обслуговуючого устаткування. Завдяки цьому простір в самому об’єкті та перед воротами можна використовувати максимально продуктивно. Продукція забезпечує максимальну функціональність та безпеку, зберігаючи при цьому естетичну гармонію усіх елементів. Конструктивні елементи воріт виконані із високоякісної та міцної..
  12,000 Грн.