Фото воріт:
Фото кованих воріт (37 фото)

Фотогалерея кованих воріт БрамаМастер.

 
 
 
Фото в'їзних воріт (34 фото)

Портфоліо БрамаМастер - фото в'їзних воріт

 
 
 
Спеціальні
Блог:
Виготовлення гаражних дверей у Луцьку

Якщо ви бажаєте захистити своє подвір"я, власність та улюблене авто, тоді вам неодмінно слід подбати про якісні та надійні гаражні ворота.

 
 
 
Ковані ворота від Bramamaster

Кований паркан – це яскравий приклад того, як можна зробити конструкцію міцною і красивою.

 
 
 
Ціни на гаражні ворота в Луцьку

Гаражні ворота сьогодні вважаються невід’ємною частиною комфортного заміського будинку.

 
 
 
Виготовлення воріт у Луцьку

Ворота – в’їзні, гаражні, промислові – є одним з основних способів захисту майна, відгородження власної території та створення комфортних умов на подвір’ї вашої ділянки

 
 
 

Ворота в'їзні відкатні

Відкатні ворота ще зовсім недавно вважалися предметом розкоші, однак на протязі останніх років ситуація змінилась. Завдяки новітнім технологіям пришвидшився процес їх виготовлення та знизилась вартість. Тож застосовуються відкатні ворота все частіше.

Вони надзвичайно зручні, оскільки економлять багато простору. Ворота легко рухаються і не вимагають особливого догляду. Основним їх плюсом є відсутність елементів кріплення у прорізі воріт.

Конструкція відкатних воріт дуже проста. Все полотно зсувається вздовж паркану на спеціальному механізмі, котрий підтримує полотно воріт, привід для них виготовляється тільки з найміцніших і найякісніших матеріалів, з такого ж металу виготовляється і їх фурнітура.

Великою популярністю користуються і автоматичні відкатні ворота. Автоматиці вдалось повністю замінити ручну працю та зекономити немало часу – одного натиснення кнопки достатньо, щоб конструкція запрацювала.

Зупинивши свій вибір на відкатних воротах, власники заміських будинків отримують довговічність, комфорт та надійність обраної конструкції. Ви можете обрати ворота, опираючись і на власні вимоги. Тож їх установка може бути проведена з відкриванням вправо чи вліво – як зручно замовникові.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ворота в’їзні відкатні BramaMaster з металопрофілю
  Ворота із металопрофілю (профнастилу) – найпопулярніший продукт на сьогоднішній день. Проста та легка конструкція, яку просто монтувати, зберігає свої чудові характеристики на протязі довгого часу. Металопрофіль складається із сталевих гнутих профілів, покритих спеціальними лакофарбовими чи полімерними складами. Це забезпечує продукту надійність, стійкість до погодних умов і антикорозійну здатність. Вартість воріт при цьому – невисока. В’їзні відкатні ворота виготовляються під прорізи будь-якої ширини. Їх можна обладнати і автоматикою – відкриватимуться вони за допомогою пульту дист..
  4,450 Грн. 4,500 Грн.
 • Ворота в’їзні відкатні BramaMaster ковані
  Ковані ворота зможуть органічно доповнити художню композицію будівлі будь-якого архітектурного стилю. Вони чудово поєднуються із будь-якими матеріалами – не лише з металом, а і з цеглою, деревиною та каменем. Ковані ворота – надійні, довговічні та міцні. Спеціальне антикорозійне покриття воріт захищає їх, завдяки цьому конструкція зберігає привабливий зовнішній вигляд на довгі роки. Художня ковка має прекрасний зовнішній вигляд, при бажанні клієнта зсередини ворота можна зашити листом профнастилу. Елементи малюнка виконуються холодною ковкою з елементами ручної роботи. Купити ковані..
  5,280 Грн. 5,330 Грн.
 • Ворота в’їзні відкатні DoorHan
  Відкатні ворота DoorHan – ідеальне рішення для оформлення в’їзду на територію вашого заміського будинку. Вони компактні, зручні та естетично привабливі. Конструкція відкатних воріт DoorHan не піддається впливові зовнішніх чинників, тож служать вони протягом досить довгого часу. Зручність воріт полягає в тому, що у зоні проходу немає жодних рейок та підтримуючих елементів. А взимку немає потреби розчищати сніг біля воріт – вони відчиняться у будь-якому випадку. Ворота та механізм не потребують додаткового обслуговування. Їх елементи оцинковані, тож їм не властива корозія. Розміри вор..
  10,000 Грн. 10,070 Грн.