Фото воріт:
Фото кованих воріт (37 фото)

Фотогалерея кованих воріт БрамаМастер.

 
 
 
Фото в'їзних воріт (34 фото)

Портфоліо БрамаМастер - фото в'їзних воріт

 
 
 
Спеціальні

Wisniowski

Wisniowski – польський виробник автоматичних побутових та промислових воріт. Сучасні технології, що застосовуються при їх виробництві та вмілий персонал компанії зуміли завоювати довіру широкого кола клієнтів.

Ми пропонуємо вам широкий асортимент продукції компанії: секційні, рулонні промислові ворота, гаражні підйомно-поворотні системи тощо. Усі вони відповідають вимогам норм по якості та безпеці, тож є виробами винятково високої якості.

Сучасні системи виробництва та раціональне використання сировини, утилізація відходів гарантують відповідність усім вимогам сучасних норм охорони навколишнього середовища. Тож ворота від Wisniowski – абсолютно безпечні для людини та довкілля. А естетичний вид та довговічність забезпечуються оцинковкою та порошковим фарбуванням. Продукція Wisniowski не обмежується стандартними рішеннями, ми пропонуєм вам ворота будь-якого розміру та кольору згідно з розробленим вами проектом.

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
  • Ворота гаражні секційні Wisniowski
    Секційні гаражні ворота Wisniowski – це висока якість від провідного польського виробника воріт. Їх вертикальне відкривання дозволяє вільно паркуватись на короткому в’їзді. Це особливо важливо, якщо в’їзд у гараж знаходиться зі сторони вулиці з активним рухом транспорту. Ворота забезпечують хорошу акустичну і термічну ізоляцію завдяки сталевим панелям товщиною 40 мм. Автоматика із дистанційним управлінням дозволяє зручно ними управляти незалежно від погодних умов. Конструкція воріт – абсолютно безпечна. Пружини розташовані високо над в’їздним прорізом та захищені від обриву. Купити&..
    6,160 Грн.
  • Ворота промислові секційні Wisniowski
    Промислові секційні ворота Wisniowski – це продукція високих стандартів, котра створюється на основі сучасних технологічних ліній. Ворота позбавлять вас необхідності звільняти простір перед ними – полотно відчиняється вертикально догори відповідно до установленого виду обслуговуючого устаткування. Завдяки цьому простір в самому об’єкті та перед воротами можна використовувати максимально продуктивно. Продукція забезпечує максимальну функціональність та безпеку, зберігаючи при цьому естетичну гармонію усіх елементів. Конструктивні елементи воріт виконані із високоякісної та міцної..
    12,000 Грн.